Vispārīgi par CloudStudy

4
Kas ir CloudStudy ?
CloudStudy ir e-apmācību pārvaldības platforma (LMS), kura ir specifiski veidota, lai nodrošinātu efektīvu un vienkāršu e-apmācību pārvaldību atbilstoši vidējo un lielo uzņēmumu vajadzībām. Platforma darbojas kā mākoņpakalpojums un var tikt izmantota ar vai bez mūsu piedāvātā e-apmācību satura.
Ar ko CloudStudy ir īpaša ?
Mēs esam iekš CloudStudy izveidojuši daudzas lietas, par kurām ļoti lepojamies, taču, ja būtu jāizdala dažas būtiskākās:
Pārsteidzoša dizaina un funkcionālā vienkāršība - klients var uzsākt un pārvaldīt e-apmācību procesu praktiski bez apmācību nepieciešamības.
Korporatīvās vajadzības ir sistēmas stūrakmens - platforma ietver visu nepieciesamo, lai efektīvi ieviestu un pārvladītu e-apmācības (masveida darbības ar lietotājiem, paziņojumi, atskaites, statistika, lapas dizaina pielāgošana utt.)
Infrastruktūra nav nepieciešama - par cik platforma ir veidota uz pašām modernākajām web tehnoloģijām, lietotājiem būs nepieciešami tikai tīmekļa pārlūki.
Iebūvēts dePhish risinājums
Mūsu kiberdrošības e-apmācību un pikšķerēšanas uzbrukumu simulācijas un aizsardzības risinājums dePhish ietver:
Pasaules klases animēts e-apmācību saturs - jautras un pamācošas animācijas filmas, viegli uztverami apmācību video, interaktīvi uzdevumi.
Pikšķerēšanas simulācija kā daļā no e-apmācībām - studenti tiks automātiski pakļauti pikšķerēšanas apmācību procesā.
Agrīna kiberdrošības vājo posmu atklāšana - dePhish ļaus pec iespējas drīzāk atklātu studentus, kas kļūdās biežāk, jo tie tiks pārbaudīti pastiprināti.
dePhish poga MS Outlook uzbrukumu ziņošanai - lietotāji ziņos jebkurus aizdomīgus e-pastus izvērtēšanai jūsu IT drošības speciālistiem.
Vai to ir sarežģīti ieviest ?
Nē, patiesībā ļoti vienkārši. Par cik viss risinājums ir balstīts uz modernākajām web tehnoloģijām, lietotājiem būs nepieciešams tikai tīmekļa pārlūks un e-pasta adreses. Studentiem apmācības nav nepieciešamas, bet apmācību vadītājiem pietiks ar vien 10-15 minūtēm.

Kā tas viss iekļausies mūsu korporatīvajā vidē ?
Par to ir padomāts. Pirmkārt, ir iespējams pielāgot visu atbilstoši korporatīvajam stilam, t.sk. jūsu web domēns, e-pastu serveris, logotips, krāsas, paziņojumu šabloni utt.). Otrkārt, ja nepieciešams īstenot arī integrāciju ar jūsu aktīvo direktoriju single-sign-on nodrošināšanai vai lietotāju pārņemšanai - arī tas ir iespējams.

Kā uzsākt lietot ?
Vienkārši nospied "Pieteikties demo" pogu, aizpildi formu un izmēģini jau šodien!

Kāds vēl e-apmācību saturs ir pieejams ?
Mūsu pieejamo saturu veidus var aplūkot sadaļā "E-apmācības".