Kļūt par partneri

Esam atvērti dažādiem sadarbības scenārijiem, kas var skart gan Latvijas, gan ārvalstu tirgus, tādēļ esam gatavi uzklausīt jebkādu Jūsu redzējumu. Zemāk esam snieguši nelielu ieskatu partnerībām, kuras īpaši meklējam.

1. E-apmācību satura autori

Mūsu e-apmācību platformu lieto virkne lielo organizāciju Latvijā un ārvalstīs un to vajadzības pēc arvien jaunām e-apmācībām pastāvīgi pieaug.

Tā ir lieliska iespēja sadarbībai ar partneriem, kuri veido e-apmācību saturu korporatīvo organizāciju vajadzībām, ko varētu veiksmīgi piedāvāt klientiem mūsu platformā. Saturu būtu iespējams arī tulkot un piedāvāt mūsu ārvalstu partneriem turpmākai izplatīšanai to klientiem.  

2. CloudStudy platformas pakalpojumu un satura pārdošanas partneri (aģenti) Latvijas tirgū

Taviem klientiem Latvijā ikdienā labi noderētu mūsu e-apmācības platforma vai kāds tajā esošais e-apmācību saturs ? Droši sazinies ar mums par sadarbības iespējām, būsim priecīgi sadarboties!

3. E-apmācību platformas izplatīšanas partneri

Mūsu e-apmācību platforma ir īpaši veidota (un tā ir unikāla šīs platformas iezīme), lai ar to varētu efektīvi veido un pārvaldīt veselu e-apmācību platformas produkta un apmācību satura distribūcijas tīklu ar pārdošanas partneru (reseller) un autoru tīklu.  Potenciālajiem platformas izplatīšanas partneriem mēs veidojam pilnvērtīgu "white-lable" e-apmācības produktu izplatīšanai noteiktās valstīs uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem.

Jums ir izveidots (vai tiek veidots) pakalpojumu distribūcijas tīkls ? Jūs apkalpojat plašu korporatīvo klientu loku un e-apmācības varētu radīt viņiem papildus vērtību ? Tad mums noteikti ir par ko parunāt!